قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

آغاز خط‌کشی معابر در آستانه بازگشایی مدارس

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از خط‌کشی معابر شهر، در آستانه بازگشایی مدارس خبر داد.

 

به گزارش کرنا، وحید خلیفه گفت: سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، به‌مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، خطوط عابر پیاده نزدیک مدارس را خط‌کشی و سرعت‌گاه‌های نزدیک به این مراکز آموزشی را رنگ‌آمیزی کرده است.

وی از شست‌وشوی تابلوهای شهری و توقف صدور مجوز حفاری در معابر اصلی شهر در ۱۰ روز آغازین مهرماه خبر داد و اظهار داشت: تعمیر و اصلاح چراغ‌های راهنمایی‌ورانندگی چهارراه‌های سطح شهر نیز، برای رفاه بیشتر شهروندان در آغاز سال تحصیلی جدید توسط این سازمان، اجرا شده است.

خلیفه، از ورود و خروج دانش‌آموزان 88 باب مدرسه از معابر اصلی، خبر داد و گفت: این مدارس با درنظرگرفتن معیارهای مختلف، الویت‌بندی و محدوده اطراف آن، برای عبور و مرور دانش‌آموزان، ایمن‌سازی می‌شود.

وی با بیان اینکه خط‌کشی‌های عابر پیاده در حال‌حاضر، با رنگ استاندارد ترافیکی انجام می‌شود، ادامه داد: در معابری که تابلوی شهری وجود ندارد و یا کمبود دارد، تابلوهای مورد نیاز براساس استاندارد ترافیکی نصب می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری، از شهروندان خواست با رعایت‌ قوانین ترافیکی و راهنمایی‌ورانندگی، به اجرای برنامه‌های ترافیکی یاری برسانند و به فرزندان خود برای استفاده صحیح از خطوط عابر پیاده و عبور ایمن از معابر، آموزش دهند.

خلیفه، با اشاره به زمان‌بربودن خط‌کشی معابر، به‌دلیل حجم بالای کار، از صبوری شهروندان کرمانی به‌خاطر ایجاد ترافیک‌های احتمالی تا یایان خط‌کشی‌ معابر، قدردانی کرد.

 

معرفی مدیر عامل

 

وحید خلیفه

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 39 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top