قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان:

ترافیک محدوده پارک «نشاط» مقطعی است/ رانندگان از مسیرهای جایگزین استفاده کنند

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان با بیان اینکه در حال حاضر، مسیر رفت‌و‌آمد خودروها در معابر اطراف پارک «نشاط» مسدود است، گفت: این ترافیک در راستای گسترش شبکه آب و فاضلاب شهری ایجاد شده و مقطعی است.

 

به ‌گزارش کرنا، علی سعیدی افزود: شرکت آب و فاضلاب درخواست دوماه مسدودی مسیر مذکور را داشت که شهرداری موافقت نکرد و تأکید شد پروژه با سرعت بیشتر حداکثر طی مدت یک ماه اجرا و مسیر بازگشایی شود.

وی از شهروندان، به‌ویژه ساکنان محدوده اطراف پارک «نشاط»، به‌خاطر صبوری در تحمل ترافیک ایجادشده سپاسگزاری کرد و گفت: در حال حاضر، مسیرهای عبور و مرور از سمت پارک «نشاط» به سمت خیابان «شهید مطهری» و تقاطع «بسیج» و بالعکس، مسدود است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری ادامه داد: از خودروهایی که قصد ورود به محدوده پارک «نشاط» دارند، تقاضا داریم با استفاده از علایم راهنما و بنرهایی که توسط پیمانکار این طرح تدارک دیده شده، مسیر جایگزین خود را انتخاب کنند.

سعیدی درخصوص وضعیت ترافیکی این محدوده گفت: رانندگان خودروها می‌توانند با ورود به خیابان «سعدی»، از مسیر خیابان «سعدی» و «اسفندیاری» به خیابان «شهید مطهری» وارد شوند.

وی اضافه کرد: رانندگان می‌توانند قبل از ورود به محدوده‌ پارک «نشاط» و معابر اطراف، با انحراف به‌شرق، از مسیر خیابان «سعدی» و «اسفندیاری» استفاده کنند و به خیابان «شهید مطهری» وارد شوند و از پل «9 دی» استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری ادامه داد: گروهی دیگر از رانندگان می‌توانند با استفاده از مسیرهای جایگزین غرب این محدوده، با عبور از خیابان «خواجو» به کوچه «آسیاباد شمالی» رفته و از مسیرهای مورد نظر از قبیل خیابان «میرزا آقاخان» و خیابان «بهزاد» استفاده کنند.

سعیدی، با قدردانی از مردم به‌خاطر صبوری و همراهی در جهت توسعه زیرساخت‌های شهری، درخواست کرد در صورت امکان طی مدت اجرای این طرح، از مسیرهای اطراف پارک «نشاط» استفاده کرده و از این طریق به کاهش بار ترافیکی در معابر آن محدوده کمک کنند.

گفتنی است؛ ترافیک ایجادشده به‌دلیل کارگذاری یک «منهول» در جهت گسترش شبکه فاضلاب شهری بوده و با اجرای این طرح، برطرف می‌شود و مسیرهای عبورو مرور در محدوده پارک «نشاط» به وضعیت قبل باز خواهد گشت.

معرفی مدیر عامل

 

وحید خلیفه

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top