قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‎ونقل شهرداری خبر داد:

آماده‌سازی پارکینگ و خط‎کشی معابر محدودۀ گلزار شهدا

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از تأمین و آماده‌سازی پنج پارکینگ بزرگ و خط‌کشی معابر محدودۀ گلزار شهدا خبر داد.

 

به گزارش کِرنا، علی سعیدی، با اشاره به اقدامات لازم برای ساماندهی ترافیک و نظم‌دهی در گلزار شهدا، به مناسبت سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی، گفت: معابر موجود در پردیسان قائم(عج) که به گلزار شهدا منتهی می‌شود، خط‌کشی شد که مسیر خیابان منتهی به میدان بیرم‌آباد از ایستگاه آتش‌نشانی از آن جمله است.

وی همچنین از نصب تابلوهای ترافیکی مورد نیاز در معابر مسجد صاحب‌الزمان(عج) و گلزار شهدا خبر داد و افزود: در راستای راهنمایی زائران به سمت پارکینگ‌های درنظرگرفته‌شده، بنرهای اطلاع‌رسانی راهنمای مسیر، به‌منظور هدایت مردم به سمت پارکینگ‌های عمومی، نصب شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری، به وجود چهار پارکینگ بزرگ در مجموعه گلزار شهدا و محدوده اطراف آن اشاره و خاطرنشان کرد: پارکینگ بزرگ بالای گلزار شهدا خطکشی شده و یک پارکینگ بزرگ نیز در محدوده استخر جمع‌آوری آب، روبه‌روی گنبد جبلیه، نیز اجرا شده است.

سعیدی همچنین یادآور شد: تعدادی از معابر جدید در مجموعه پردیسان قائم(عج) توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری در حال زیرسازی و آسفالت است که خط‌کشی ترافیکی معابر آن در دستور کار قرار دارد.

معرفی مدیر عامل

 

وحید خلیفه

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 23 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top