قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

نصب  200 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر کرمان

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 200 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر شهر کرمان، نصب شده است.

 

به گزارش کِرنا، مهدی طهماسبی، با اشاره به ضرورت راهنمایی و آدرس‌دهی معابر شهر کرمان به گرشگران و همشهریان، به حضور زائران و گردشگران از سراسر کشور و دنیا برای زیارت مرقد مطهر «سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی» اشاره و بیان کرد: از ابتدای امسال و در راستای اقدامات سال گذشته، مشخص‌سازی و آدرس‌دهی مناسب از طریق نصب تابلوهای راهنما مسیر در معابر اصلی و مسیرهای منتهی به گلزار شهدا، در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه براساس نیازسنجی، میزان تابلوی مورد نیاز راهنمای مسیر در معابر شهر کرمان، متراژی بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع برآورد می‌شود، گفت: در حال حاضر، تنها یک‌پنجم این نیاز، طراحی، ساخته و نصب شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، نصب تابلوهای راهنمای مسیر را در کاهش ترافیک و روان‌سازی عبور و مرور مناسب دانست و گفت: با وجود تابلوهای راهنما، راننده قبل از رسیدن به محل تقاطع می‌تواند به‌صورت ایمن مسیر خود را انتخاب کند و برای گردش به هر سمت تقاطع و یا ادامۀ حرکت، در مسیر مورد نظر خود قرار بگیرد و در هنگام گردش در نزدیکی تقاطع، مسیر حرکت خودروهای دیگر را مسدود نکند.

معرفی مدیر عامل

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی سعیدی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top