قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

آغاز خط‌کشی معابر شهر کرمان به مناسبت بازگشایی مدارس

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از آغاز خط‌کشی معابر شهر کرمان به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی گفت: به مناسبت بازگشایی مدارس و آماده‌سازی معابر شهر کرمان، خط‌کشی محوری و اجرای خطوط عابر پیاده، در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی و روال سال‌های گذشته، خط‌کشی معابر و اجرای خطوط عابر پیاده، هرساله طی دو مرحله اجرا می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری، با بیان اینکه مرحله اول اجرای این طرح، از اواخر مردادماه شروع می‌شود و تا بازگشایی مدارس به پایان می‌رسد، گفت: مرحله دوم در اسفندماه به مناسبت فرارسیدن سال جدید، در دستور کار قرار می‌گیرد.

طهماسبی، از خریداری رنگ کافی برای خط‌کشی محوری معابر اصلی و  پُرتردد شهر کرمان خبر داد و گفت: این اقدام شروع شده و قصد داریم تا ابتدای مهرماه، اغلب خیابان‌ها را خط‌کشی کنیم.

وی همچنین ایمن‌سازی و خط‌کشی خطوط عابر پیاده، تقاطع‌ها و محل عبور عابران پیاده به‌خصوص در گذرگاه‌های عبور دانش‌آموزان در محدوده مدارس را ازجمله اقدامات در دستور کار دانست.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری افزود: با توجه به اینکه معابر در هنگام شب با دستگاه خط‌کشی می‌شود؛ از همشهریان عزیز تقاضا داریم در هنگام اجرای خط‌کشی معابر، با توجه به راهنمایی کارکنان کنترل مسیر خط‌کشی، از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

طهماسبی ادامه داد: همکاری شهروندان موجب می‌شود واحد فنی و اجرایی سازمان بتواند در ارائه خدمات ترافیکی، کار خود را به‌خوبی به پایان برساند.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی سعیدی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 22 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top