مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

تابلوهای راهنمای مسیر آستان «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنما در مسیر آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: به‌منظور راهنمایی و تعیین مسیر زائران آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام»، بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر منتهی به این امام‌زاده نصب شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از مشخص شدن نوع تابلوی موردنیاز و ارجاع به اداره فنی و اجرایی سازمان، با بررسی محل‌های موردنظر و جانمایی تابلوها روی نقشه و مشخص شدن تعداد تابلوهای لازم، کار طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر انجام شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان ادامه داد: بیش از 80  مترمربع تابلوی راهنمای مسیر آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» با همکاری واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان طراحی و ساخته شد و پس از تحویل، واحد نصب تابلوی اداره فنی و اجرایی سازمان به نصب تابلوها در محل‌های مشخص‌شده، اقدام کرد.

طهماسبی یادآور شد: به‌منظور ‌تسهیل تعیین مسیر و همچنین معرفی آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» به همشهریان و هم‌وطنان عزیز، نصب تابلوهای راهنما در مسیرهای منتهی به این مکان مقدس، در دستور کار سازمان قرار گرفت.