قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:

تابلوهای راهنمای مسیر آستان «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنما در مسیر آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» نصب شد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی افزود: به‌منظور راهنمایی و تعیین مسیر زائران آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام»، بیش از 80 مترمربع تابلوی راهنمای مسیر در معابر منتهی به این امام‌زاده نصب شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از مشخص شدن نوع تابلوی موردنیاز و ارجاع به اداره فنی و اجرایی سازمان، با بررسی محل‌های موردنظر و جانمایی تابلوها روی نقشه و مشخص شدن تعداد تابلوهای لازم، کار طراحی، ساخت و نصب تابلوهای راهنمای مسیر انجام شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان ادامه داد: بیش از 80  مترمربع تابلوی راهنمای مسیر آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» با همکاری واحد خدمات و تأسیسات شهرداری کرمان طراحی و ساخته شد و پس از تحویل، واحد نصب تابلوی اداره فنی و اجرایی سازمان به نصب تابلوها در محل‌های مشخص‌شده، اقدام کرد.

طهماسبی یادآور شد: به‌منظور ‌تسهیل تعیین مسیر و همچنین معرفی آستان مقدس «شاهزاده محمد علیه‌السلام» به همشهریان و هم‌وطنان عزیز، نصب تابلوهای راهنما در مسیرهای منتهی به این مکان مقدس، در دستور کار سازمان قرار گرفت.

 

معرفی مدیر عامل

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس علی سعیدی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 77 مهمان و یک عضو آنلاین داریم

Go to top