قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان تشریح کرد:

از اقدامات ترافیکی و خط‌کشی معابر تا به‌روزرسانی دستگاه‌های فرماندهی تقاطع‌ها

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، اقدامات این سازمان را تشریح کرد.

 

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی، به بازگشایی معبر بلوار «سپهبد شهید سلیمانی» از بلوار «شهدای خانوک» براساس مصوبۀ کارگروه تخصصی ترافیک اشاره کرد و افزود: در راستای ادامۀ طرح ۴۵ متری «سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی»، تقاطع چراغ‌دار در محل تلاقی با بلوار «شهدای خانوک» ایجاد و اقدامات ترافیکی به‌منظور کنترل و روان‌سازی عبور و مرور، با نصب و راه‌اندازی سیستم فرماندهی تقاطع و تجهیزات ترافیکی انجام شد.

وی ادامه داد: از دیگر اقدامات ترافیکی در این تقاطع، خط‌کشی و ایجاد گذرگاه عابرپیاده جهت عبور ایمن عابران پیاده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان در تشریح اقدامات انجام‌شده توسط این سازمان از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، معابر مختلف شهر ازجمله بلوار «22 بهمن»، خیابان‌های «شهید بهشتی» و «شریعتی»، خیابان «شهید رجایی»، خیابان «اقبال» و خیابان «حافظ»، بلوار «جمهوری اسلامی»، خیابان «ابوذر شمالی»، بلوار «قدس»، و مسیر میدان «شهدا» تا «گلزار شهدا» به‌طور کامل خط‌کشی شده است.

طهماسبی افزود: همچنین در خیابان‌های «قرنی»، «فلسطین» و «پاسداران»، بلوار «آیت‌الله صدوقی» تا بلوار «کشاورز»، چهارراه «توحید»(ارگ) تا انتهای بلوار «شهید عباس‌پور» و از پل «شهید رجایی» تا چهارراه «بهداری» در خیابان «قرنی»، معابر خط‌کشی شده و سایر معابر نیز براساس نیاز در حال خط‌کشی است.

وی، از رنگ‌آمیزی سرعتکاه‌های سطح شهر به‌خصوص در بزرگراه‌ها خبر داد و خاطرنشان کرد: مسیرهای ویژۀ عابران پیاده در جلوی تعدادی از مدارس نیز در مناطق پنج‌گانه، خط‌کشی شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان ادامه داد: خط‌کشی مسیرهای ویژۀ عابران پیاده در تقاطع‌های سطح شهر ادامه دارد و طبق مصوبه در تقاطع «سمیه»، پارک «نشاط» و خیابان «فردوسی» نیز اجرا می‌شود.

طهماسبی یادآور شد: تابلوهای هشداردهنده در مسیر دسترسی آرامستان «بهشت کریمان» هم نصب شده و این اقدام همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به به‌روزرسانی ساعت دستگاه‌های فرماندهی تقاطع‌های سطح شهر همزمان با تغییر ساعت رسمی کشور در ابتدای فروردین‌ماه، افزود: با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور در دو فصل بهار و پاییز و با توجه به اینکه دستگاه فرماندهی تقاطع در ساعات مختلف شبانه‌روز دارای برنامۀ خاص آن زمان و براساس تعداد خودروهای عبوری از تقاطع تنظیم می‌شود، به‌منظور هماهنگی با تغییر سفرها و پیک تردد خودروها در معابر شهر، ساعت سیستم‌های فرماندهی تقاطع‌ها نیز تغییر داده می‌شود.

طهماسبی بیان کرد: سیستم‌های فرماندهی تقاطع‌های سطح شهر نیز به‌طور مرتب توسط نیروهای سازمان بازدید و کنترل می‌شود.

 

معرفی مدیر عامل

 

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس مهدی طهماسبی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 61 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top