اقدامات ترافیکی شهرداری کرمان برای برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: با توجه به برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، اقدامات ترافیکی در محدوده‌ مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» با همکاری شهرداری‌های مناطق و پلیس راهور توسط سازمان مدیریت و مهندسی شبکه‌ حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی شده و در حال انجام است.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی  طهماسبی افزود: به‌منظور کاهش ترافیک و روان‌سازی معابر مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» جهت دسترسی ایمن هم‌وطنان و شرکت‌کنندگان محترم در برگزاری هرچه باشکوه‌تر دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، طرح ترافیکی در میدان «بیرم‌آباد»، پل «شهید بهشتی» و خیابان «شهدا» در حال اجراست.

وی بیان کرد: با توجه به مصوبه شورای تأمین، تردد تمام خودروهای سنگین از میدان «بیرم‌آباد» و همچنین از سمت پل «شهید بهشتی» به سمت مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» ممنوع است و این خودروها باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

طهماسبی افزود: همچنین برای  اطلاع‌رسانی به رانندگان خودروهای سنگین، در ابتدای بلوار «شهید پورجعفری» و پل «شهید بهشتی» تابلوهای ورود کامیون ممنوع نصب شده و این محور توسط عوامل پلیس راهور و دوربین‌های مرکز پایش تصویری کنترل می‌شود.

طهماسبی در ادامه‌ توضیحات درخصوص اقدامات ترافیکی در محدوده‌ مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» افزود: در بلوار «شهید پورجعفری» به‌منظور کنترل سرعت با توجه به عبور عابرین پیاده از این محور، شش خط سرعتکاه با نظر شورای تأمین و تأییدیه پلیس راهور، چراغ‌های چشمک‌زن هشداردهنده و تابلوها و علایم و تجهیزات ترافیکی نصب و راه‌اندازی شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان با بیان اينکه همچنین ورودی و خروجی پارکینگ‌های عمومی مربوط به شرکت‌کنندگان در مراسم در محدوده‌ «گنبد جبلیه» ایمن‌سازی شد، گفت: مسیرهایی که توسط شهرداری منطقه مربوط مسدود شده بود نیز، ایمن‌سازی شد.