قوانین ترافیکی

در این بخش

اطلاعات بیشتر

صدور مجور ایجاد داربست

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

صدور مجوزهای ترافیکی

در این بخش ...

اطلاعات بیشتر

 ترافیک آنلاین

جهت ورود اینجا کلیک نمایید .

اطلاعات بیشتر

اقدامات ترافیکی شهرداری کرمان برای برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان گفت: با توجه به برگزاری دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، اقدامات ترافیکی در محدوده‌ مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» با همکاری شهرداری‌های مناطق و پلیس راهور توسط سازمان مدیریت و مهندسی شبکه‌ حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی شده و در حال انجام است.

به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی  طهماسبی افزود: به‌منظور کاهش ترافیک و روان‌سازی معابر مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» جهت دسترسی ایمن هم‌وطنان و شرکت‌کنندگان محترم در برگزاری هرچه باشکوه‌تر دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، طرح ترافیکی در میدان «بیرم‌آباد»، پل «شهید بهشتی» و خیابان «شهدا» در حال اجراست.

وی بیان کرد: با توجه به مصوبه شورای تأمین، تردد تمام خودروهای سنگین از میدان «بیرم‌آباد» و همچنین از سمت پل «شهید بهشتی» به سمت مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» ممنوع است و این خودروها باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

طهماسبی افزود: همچنین برای  اطلاع‌رسانی به رانندگان خودروهای سنگین، در ابتدای بلوار «شهید پورجعفری» و پل «شهید بهشتی» تابلوهای ورود کامیون ممنوع نصب شده و این محور توسط عوامل پلیس راهور و دوربین‌های مرکز پایش تصویری کنترل می‌شود.

طهماسبی در ادامه‌ توضیحات درخصوص اقدامات ترافیکی در محدوده‌ مسجد «صاحب‌الزمان(عج)» افزود: در بلوار «شهید پورجعفری» به‌منظور کنترل سرعت با توجه به عبور عابرین پیاده از این محور، شش خط سرعتکاه با نظر شورای تأمین و تأییدیه پلیس راهور، چراغ‌های چشمک‌زن هشداردهنده و تابلوها و علایم و تجهیزات ترافیکی نصب و راه‌اندازی شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان با بیان اينکه همچنین ورودی و خروجی پارکینگ‌های عمومی مربوط به شرکت‌کنندگان در مراسم در محدوده‌ «گنبد جبلیه» ایمن‌سازی شد، گفت: مسیرهایی که توسط شهرداری منطقه مربوط مسدود شده بود نیز، ایمن‌سازی شد.

معرفی مدیر عامل

 

 

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل 
مهندس مهدی طهماسبی

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top